
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $2.04
-65%$2.04
$0.71More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























