
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Minimalist Women's Earrings
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Minimalist Women's Earrings
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























