
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Open Ring And Bracelet For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $1.64
-65%$1.64
$0.57More Images





Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Open Ring And Bracelet For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |























