
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Open Rings For Women And Unisex In Niche Simple Style
Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Open Rings For Women And Unisex In Niche Simple Style
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images






Wholesale Electroplated Geometric Stainless Steel Open Rings For Women And Unisex In Niche Simple Style
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 2g |























