
Wholesale Electroplated Stainless Steel Heart Shape Open Ring Women's Hand Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.21
-65%$1.21
$0.42More Images





Wholesale Electroplated Stainless Steel Heart Shape Open Ring Women's Hand Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























