
Wholesale Elegant Geometric Oshaped Women's Earrings 925 Sterling Silver Moissanite Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Moissanite Accessible Luxuryclassy Women's Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $130.22
-65%$130.22
$45.58More Images




Wholesale Elegant Geometric Oshaped Women's Earrings 925 Sterling Silver Moissanite Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Moissanite Accessible Luxuryclassy Women's Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Moissanite Accessible Luxuryclassy Women's Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























