
Wholesale Fashion Geometric 925 Silver Moissanite Inlay Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Bracelet | Light Luxury And High-End Bracelet |
| Occasion | Fashionable Commuting,Anniversary Celebration |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $30.79
-65%$30.79
$10.78More Images




Wholesale Fashion Geometric 925 Silver Moissanite Inlay Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Bracelet | Light Luxury And High-End Bracelet |
| Occasion | Fashionable Commuting,Anniversary Celebration |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Bracelet | Light Luxury And High-End Bracelet |
| Occasion | Fashionable Commuting,Anniversary Celebration |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























