
Wholesale Fashion Geometric Stainless Steel 18K Goldplated Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| 3 | Factory Direct Hair |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images





Wholesale Fashion Geometric Stainless Steel 18K Goldplated Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| 3 | Factory Direct Hair |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| 3 | Factory Direct Hair |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 20g |























