
Wholesale Ferris Wheel Geometric Stainless Steel Lapis Lazuli Agate Beaded Electroplated Necklace For Women
Wholesale Ferris Wheel Geometric Stainless Steel Lapis Lazuli Agate Beaded Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Lapis Lazuli,Agate |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images





Wholesale Ferris Wheel Geometric Stainless Steel Lapis Lazuli Agate Beaded Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Lapis Lazuli,Agate |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Lapis Lazuli,Agate |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























