
Wholesale Geometric Alloy Pendant Thousand Flower Glass Beads Stainless Steel Electroplated O Word Chain Women's Necklace
Wholesale Geometric Alloy Pendant Thousand Flower Glass Beads Stainless Steel Electroplated O Word Chain Women's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Thousand Flower Glass Beads Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 60g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images







Wholesale Geometric Alloy Pendant Thousand Flower Glass Beads Stainless Steel Electroplated O Word Chain Women's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Thousand Flower Glass Beads Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Thousand Flower Glass Beads Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 60g |























