
Wholesale Geometric English Letter Square Pendant Beaded Titanium Steel Necklace With Electroplated Design For Unisex
Wholesale Geometric English Letter Square Pendant Beaded Titanium Steel Necklace With Electroplated Design For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 177g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images





Wholesale Geometric English Letter Square Pendant Beaded Titanium Steel Necklace With Electroplated Design For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 177g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 177g |























