
Wholesale Geometric Rectangular Pendant Necklace Copper Plated With Real Gold Tassel Long Strip Fashion Women's Clavicle Chain
Wholesale Geometric Rectangular Pendant Necklace Copper Plated With Real Gold Tassel Long Strip Fashion Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 30g |
More Images






Wholesale Geometric Rectangular Pendant Necklace Copper Plated With Real Gold Tassel Long Strip Fashion Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Instagram Style,Geometry |
| Weight | 30g |








