
Wholesale Natural Dongling Stone Necklace With Figaro Chain Copper Plated With 14K True Gold Geometric Shape
Wholesale Natural Dongling Stone Necklace With Figaro Chain Copper Plated With 14K True Gold Geometric Shape
| Chain Style | Chopard Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | French Retro,Minimalist |
| Weight | 9g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25Wholesale Natural Dongling Stone Necklace With Figaro Chain Copper Plated With 14K True Gold Geometric Shape
| Chain Style | Chopard Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | French Retro,Minimalist |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chopard Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | French Retro,Minimalist |
| Weight | 9g |









