
Women's Pearl Long Necklace With Geometric Pattern Woolen Chain Copper Material Electroplating Process Tassel Design Light Luxury Style
Women's Pearl Long Necklace With Geometric Pattern Woolen Chain Copper Material Electroplating Process Tassel Design Light Luxury Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images




Women's Pearl Long Necklace With Geometric Pattern Woolen Chain Copper Material Electroplating Process Tassel Design Light Luxury Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |








