
Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring Women's Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images






Wholesale Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring Women's Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 6g |























