
Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Men
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 35g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images






Wholesale Geometric Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Men
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 35g |























