
Wholesale Handmade Beaded Necklace For Women Ferris Wheel Design With Geometric Lapis Lazuli Pendant Stainless Steel Tiger Eye Stone Chain Gold Plated
Wholesale Handmade Beaded Necklace For Women Ferris Wheel Design With Geometric Lapis Lazuli Pendant Stainless Steel Tiger Eye Stone Chain Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tiger Eye Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Lapis Lazuli |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images







Wholesale Handmade Beaded Necklace For Women Ferris Wheel Design With Geometric Lapis Lazuli Pendant Stainless Steel Tiger Eye Stone Chain Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tiger Eye Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Lapis Lazuli |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tiger Eye Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Lapis Lazuli |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























