
Wholesale Handmade Bohemian Style Multilayer Rice Beads And Pine Stone Geometric Type Women's Stainless Steel Pendant O Word Chain Necklace
Wholesale Handmade Bohemian Style Multilayer Rice Beads And Pine Stone Geometric Type Women's Stainless Steel Pendant O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Pine Stone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 15g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images

















Wholesale Handmade Bohemian Style Multilayer Rice Beads And Pine Stone Geometric Type Women's Stainless Steel Pendant O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Pine Stone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Pine Stone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 15g |























