
Wholesale Handmade Electroplated Geometric Stainless Steel Shell Beads Natural Stone Titanium Steel Necklace Unisex
Wholesale Handmade Electroplated Geometric Stainless Steel Shell Beads Natural Stone Titanium Steel Necklace Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Shell Beads,Natural Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images






Wholesale Handmade Electroplated Geometric Stainless Steel Shell Beads Natural Stone Titanium Steel Necklace Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Shell Beads,Natural Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Shell Beads,Natural Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |























