
Wholesale Handmade Natural Stone Beaded Necklace Stainless Steel Chain Geometric Style Mixed Gemstone Inlay
Wholesale Handmade Natural Stone Beaded Necklace Stainless Steel Chain Geometric Style Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | Expansion Chain |
|---|---|
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Purely Handmade |
| Weight | 11g |
Original: $3.34
-65%$3.34
$1.17More Images













Wholesale Handmade Natural Stone Beaded Necklace Stainless Steel Chain Geometric Style Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | Expansion Chain |
|---|---|
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Purely Handmade |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Expansion Chain |
|---|---|
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Purely Handmade |
| Weight | 11g |























