
Wholesale Hiphop Ring 925 Sterling Silver Geometric Style Ice Flower Cut Unisex
| Gender | Square,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $50.96
-65%$50.96
$17.84More Images






Wholesale Hiphop Ring 925 Sterling Silver Geometric Style Ice Flower Cut Unisex
| Gender | Square,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Square,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























