
Wholesale Hiphop Style Asymmetrical Clavicle Necklace Set Geometric Pattern Alloy Pendant Copper Chain Electroplated
Wholesale Hiphop Style Asymmetrical Clavicle Necklace Set Geometric Pattern Alloy Pendant Copper Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Copper-Clad Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Hiphop Style Asymmetrical Clavicle Necklace Set Geometric Pattern Alloy Pendant Copper Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Copper-Clad Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Copper-Clad Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 20g |























