🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Hiphop Style Heart Shaped Beaded Alloy And Iron Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Copper Chain Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Select Color
From $0.69
Original: $1.97
-65%Wholesale Hiphop Style Heart Shaped Beaded Alloy And Iron Necklace For Women—
$1.97
$0.69More Images






Wholesale Hiphop Style Heart Shaped Beaded Alloy And Iron Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Copper Chain Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Copper Chain Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























