
Wholesale Hiphop Style Religious Rotation Statue Pendant Necklace Alloy Material Electroplating Treatment Cuban Chain Style For Men
Wholesale Hiphop Style Religious Rotation Statue Pendant Necklace Alloy Material Electroplating Treatment Cuban Chain Style For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images




Wholesale Hiphop Style Religious Rotation Statue Pendant Necklace Alloy Material Electroplating Treatment Cuban Chain Style For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |























