
Wholesale Imitation Pearl Beaded Clavicle Necklace With Flower Pattern And Rhinestone Pendant In Retro Style For Women
Wholesale Imitation Pearl Beaded Clavicle Necklace With Flower Pattern And Rhinestone Pendant In Retro Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Shape | Flower |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 65g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images















Wholesale Imitation Pearl Beaded Clavicle Necklace With Flower Pattern And Rhinestone Pendant In Retro Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Shape | Flower |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Shape | Flower |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 65g |























