
Wholesale Jewelry 925 Silver Geometric Pendant With Cross Chain Electroplated Simple Style For Women
Wholesale Jewelry 925 Silver Geometric Pendant With Cross Chain Electroplated Simple Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $41.06
-65%$41.06
$14.37More Images




Wholesale Jewelry 925 Silver Geometric Pendant With Cross Chain Electroplated Simple Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |























