
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Brushed Fashion Geometric Cross Crown Roman Numerals Women's Necklace Earrings Bracelet
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Brushed Fashion Geometric Cross Crown Roman Numerals Women's Necklace Earrings Bracelet
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Geometric Type,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $29.00
-65%$29.00
$10.15More Images








Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Brushed Fashion Geometric Cross Crown Roman Numerals Women's Necklace Earrings Bracelet
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Geometric Type,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Geometric Type,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























