
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Cross Crown Roman Numeral Geometric Style Electroplated Bracelet Necklace Earrings Set
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Cross Crown Roman Numeral Geometric Style Electroplated Bracelet Necklace Earrings Set
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numeral |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $29.00
-65%$29.00
$10.15More Images









Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Cross Crown Roman Numeral Geometric Style Electroplated Bracelet Necklace Earrings Set
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numeral |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numeral |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























