
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Doublering Ochain Clavicle Chain With Geometric Pattern And 18K Gold Plated For Women
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Doublering Ochain Clavicle Chain With Geometric Pattern And 18K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.91
-65%$15.91
$5.57More Images





Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Doublering Ochain Clavicle Chain With Geometric Pattern And 18K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |





















