
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Double Oval Interlocking Double Ring Pendant With Diamonds Geometric Light Luxury Style
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Double Oval Interlocking Double Ring Pendant With Diamonds Geometric Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $16.40
-65%$16.40
$5.74More Images






Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Double Oval Interlocking Double Ring Pendant With Diamonds Geometric Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |





















