
Wholesale S925 Sterling Silver Single Diamond 14K Gold Plated Cross Chain Necklace For Women Light Luxury Style
Wholesale S925 Sterling Silver Single Diamond 14K Gold Plated Cross Chain Necklace For Women Light Luxury Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.26
-65%$14.26
$4.99More Images





Wholesale S925 Sterling Silver Single Diamond 14K Gold Plated Cross Chain Necklace For Women Light Luxury Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |





















