
Wholesale Jewelry Bohemian Geometric Copperclad Iron And Alloy Beaded Clavicle Chain With Electroplating
Wholesale Jewelry Bohemian Geometric Copperclad Iron And Alloy Beaded Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Gravel + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 24g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Wholesale Jewelry Bohemian Geometric Copperclad Iron And Alloy Beaded Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Gravel + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Gravel + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 24g |























