
Wholesale Jewelry Geometric Copper Beaded Clavicle Necklace With Electroplating And Silver Plated Pendant
Wholesale Jewelry Geometric Copper Beaded Clavicle Necklace With Electroplating And Silver Plated Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver Plated |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images








Wholesale Jewelry Geometric Copper Beaded Clavicle Necklace With Electroplating And Silver Plated Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver Plated |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver Plated |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























