
Wholesale Jewelry Imitation Pearl Beaded Geometric Exaggerated Handmade Multilayer Long Necklace For Women
Wholesale Jewelry Imitation Pearl Beaded Geometric Exaggerated Handmade Multilayer Long Necklace For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 54g |
More Images





Wholesale Jewelry Imitation Pearl Beaded Geometric Exaggerated Handmade Multilayer Long Necklace For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 54g |























