
Wholesale Jewelry Ins Style Geometric Alloy Disc Pendant Imitation Pearl Multilayer Clavicle Chain Copperclad Iron Iron Copper Alloy Electroplated
Wholesale Jewelry Ins Style Geometric Alloy Disc Pendant Imitation Pearl Multilayer Clavicle Chain Copperclad Iron Iron Copper Alloy Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Iron Chain + Copper Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Wholesale Jewelry Ins Style Geometric Alloy Disc Pendant Imitation Pearl Multilayer Clavicle Chain Copperclad Iron Iron Copper Alloy Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Iron Chain + Copper Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Iron Chain + Copper Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |























