
Wholesale Jewelry Men's Hip Hop Personality Geometric Copper Alloy Handmade Cross Pendant Necklace
Wholesale Jewelry Men's Hip Hop Personality Geometric Copper Alloy Handmade Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 17g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Wholesale Jewelry Men's Hip Hop Personality Geometric Copper Alloy Handmade Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 17g |























