
Wholesale Jewelry Plastic Resin Alloy Handmade Beach Ocean Style Animals Zodiac Starfish Shell Beaded Clavicle Necklace For Women
Wholesale Jewelry Plastic Resin Alloy Handmade Beach Ocean Style Animals Zodiac Starfish Shell Beaded Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images











Wholesale Jewelry Plastic Resin Alloy Handmade Beach Ocean Style Animals Zodiac Starfish Shell Beaded Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |























