
Wholesale Jewelry Punk Style Geometric Iron Chain And Ccb Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images






Wholesale Jewelry Punk Style Geometric Iron Chain And Ccb Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























