
Wholesale Jewelry Retro Casual Style Geometric Turquoise Iron Alloy Chain Multilayer Bohemian Necklace With Electroplating
Wholesale Jewelry Retro Casual Style Geometric Turquoise Iron Alloy Chain Multilayer Bohemian Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb+Alloy+Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 60g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Wholesale Jewelry Retro Casual Style Geometric Turquoise Iron Alloy Chain Multilayer Bohemian Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb+Alloy+Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Ccb+Alloy+Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 60g |























