
Wholesale Jewelry Retro Personality Geometric Rice Beads Woven Necklace Set With Electroplating For Women
Wholesale Jewelry Retro Personality Geometric Rice Beads Woven Necklace Set With Electroplating For Women
| Chain Style | Beige Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
More Images





Wholesale Jewelry Retro Personality Geometric Rice Beads Woven Necklace Set With Electroplating For Women
| Chain Style | Beige Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Beige Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |























