
Wholesale Jewelry Set Titanium Steel Geometric Cuban Chain Pattern Polished
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Jewelry Set,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 63g |
Original: $2.87
-65%$2.87
$1.00More Images




Wholesale Jewelry Set Titanium Steel Geometric Cuban Chain Pattern Polished
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Jewelry Set,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 63g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Jewelry Set,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 63g |























