
Wholesale Jewelry Stainless Steel Natural Stone Geometric Light Luxury Electroplated Star Pendant Necklace
Wholesale Jewelry Stainless Steel Natural Stone Geometric Light Luxury Electroplated Star Pendant Necklace
| Chain | 316L,Vacuum Electrolyzer In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Multi-Style |
| Color Preserving Year | 2 Years |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Perimeter | Multi-Size |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images










Wholesale Jewelry Stainless Steel Natural Stone Geometric Light Luxury Electroplated Star Pendant Necklace
| Chain | 316L,Vacuum Electrolyzer In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Multi-Style |
| Color Preserving Year | 2 Years |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Perimeter | Multi-Size |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain | 316L,Vacuum Electrolyzer In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Multi-Style |
| Color Preserving Year | 2 Years |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Perimeter | Multi-Size |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















