
Wholesale Women's Simple Geometric Inlaid Tiger Eye Stone Goldplated Titanium Steel Pendant Necklace
Wholesale Women's Simple Geometric Inlaid Tiger Eye Stone Goldplated Titanium Steel Pendant Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.14
-65%$4.14
$1.45More Images












Wholesale Women's Simple Geometric Inlaid Tiger Eye Stone Goldplated Titanium Steel Pendant Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















