
Wholesale Unisex Geometric Cross Necklace 18K Gold Plated Purely Handmade Copper
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Cross Necklace | Cross-Border Exclusive Personalized Cross Necklace 18K Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images








Wholesale Unisex Geometric Cross Necklace 18K Gold Plated Purely Handmade Copper
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Cross Necklace | Cross-Border Exclusive Personalized Cross Necklace 18K Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Cross Necklace | Cross-Border Exclusive Personalized Cross Necklace 18K Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















