
Wholesale Lady's Geometric Inlaid Moissanite 925 Silver Earrings
| 925 Silver Stud Earrings | 925 Silver Stud Earrings |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $30.07
-65%$30.07
$10.52More Images



Wholesale Lady's Geometric Inlaid Moissanite 925 Silver Earrings
| 925 Silver Stud Earrings | 925 Silver Stud Earrings |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 925 Silver Stud Earrings | 925 Silver Stud Earrings |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |























