
Wholesale Light Luxury Fashion Moissanite Inlaid Geometric 925 Silver Pendant Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Fashion Moissanite Inlaid Geometric 925 Silver Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,45Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $135.71
-65%$135.71
$47.50More Images




Wholesale Light Luxury Fashion Moissanite Inlaid Geometric 925 Silver Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,45Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,45Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |























