🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Light Luxury Geometric Heart Shape And Flower Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Heart Shape And Flower Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| 1 | Niche High-End Feel |
|---|---|
| 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Select Color
From $0.53
Original: $1.51
-65%Wholesale Light Luxury Geometric Heart Shape And Flower Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings For Women—
$1.51
$0.53More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Heart Shape And Flower Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| 1 | Niche High-End Feel |
|---|---|
| 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Niche High-End Feel |
|---|---|
| 3 | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |























