
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Adjustable Open Ring For Women And Men
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Adjustable Open Ring For Women And Men
| 2 | Niche High-End Feel |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Adjustable Open Ring For Women And Men
| 2 | Niche High-End Feel |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 2 | Niche High-End Feel |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |























