
Wholesale Light Luxury Geometric Titanium Steel And Lapis Lazuli Ferris Wheel Crescentshaped Doublelayer Necklace With Electroplated Texturised Bead Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Titanium Steel And Lapis Lazuli Ferris Wheel Crescentshaped Doublelayer Necklace With Electroplated Texturised Bead Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel Lapis Lazuli |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images










Wholesale Light Luxury Geometric Titanium Steel And Lapis Lazuli Ferris Wheel Crescentshaped Doublelayer Necklace With Electroplated Texturised Bead Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel Lapis Lazuli |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel Lapis Lazuli |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























