
Wholesale Minimalist 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bow Tie Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images




Wholesale Minimalist 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bow Tie Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























